"Nie patrz w dół" - konkurs dla producentów, wokalistów i instrumentalisów

Lubimy i szanujemy ludzi kreatywnych. W związku z tym startujemy z trzy etapowym konkursem "NIE PATRZ W DÓŁ", którego celem jest nagranie wspólnego kawałka.

ETAP PIERWSZY - Producenci

Stwórz minimum 30 sekundowy podkład muzyczny/beat i wygraj mega nagrody:

  • I miejsce -  karta podarunkowa bądź kod rabatowy na 500 zł do wykorzystania w sklepie stacjonarnym Unicut, znajdującym się w Krakowie na os. Centrum C D (przy Placu Centralnym lub w sklepie internetowym www.madeinnh.pl, oraz sesja zdjęciowa w Pracowni "KADR" mieszczącym się na os. Centrum B 7 + miesięczna promocja podkładu na stronie BeatHaze.
  • II miejsce - wybrany przez laureata t-shirt dostępny w sklepie Unicut.
  • Nagroda publiczności - karta podarunkowa bądź kod rabatowy na 200 zł do wykorzystania w sklepie stacjonarnym Unicut, znajdującym się w Krakowie na os. Centrum D1 lub w sklepie internetowym www.madeinnh.pl.

Etap dla producentów zaczyna się 12.02.2018 a kończy 31.03.2018 o godzinie 23:59. By wziąć udział w konkursie należy przesłać plik WAV z podkładem muzycznym/beatem, oraz ścieżkami i wraz z imieniem, nazwiskiem i danymi korespondencyjnymi podesłac je na adres kontakt@madeinnh.pl

WAŻNE: Zwycięzca konkursu zobligowany jest do dokończenia podkładu, w celu stworzenia wspólnego utworu muzycznego, wraz z wygranymi pozostałych etapów.

ETAP DRUGI - wokaliści/MC's

(więcej informacji wkrótce)

ETAP TRZECI - Instrumentaliści (nagranie solo)

(więcej informacji wkrótce)

FINAŁ AKCJI

Zwycięzcy każdej z 3 części stworzą wspólnie utwór Nie patrz w dół, który zostanie przez nas odpowiednio zmiksowany i zmasterowany. Zapraszamy do wspólnej, kreatywnej zabawy i stworzenia czegoś mocnego, z przekazem :)

Regulamin do pierwszego etapu konkursu dostępny pod poniższym linkiem:

REGULAMIN

Konkurs "Nie patrz w dół" wspierają:

 

  

} }