Paweł Bohater - art director Unicut - to zdecydowanie niedefiniowalny twórca, nieustannie tworzy nowe, odważne projekty. Producent muzyczny i wokalista, grywa na wiertarce.

Kasia Dróżdż - w Unicut zajmuje się fotografią i social media.


Marketing:

Jolanta Placek - specjalistka do spraw Online Marketingu, SEO, SEM oraz PR i działań social media. Z wykształcenia filozof, z doświadczenia zawodowego jednak ktoś inny. Zainteresowanie filozofią i szeroko rozumianym światem popularnonaukowym są wciąż aktualne i nieustannie wnikają w długą, mam nadzieję, moja drogę zawodową. 
Aktualne motta: "ciągle się staje", "istnieje kres możliwości poznawczych"

Projektanci:

Paulina Tomczyk – grafik/projektant. Absolwentka grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Uczestniczka licznych kurów i szkoleń z zakresu projektowania odzieży, rysunku i szycia.  W swoim portfolio edukacyjnym może się również pochwalić ukończeniem szkół związanych z architekturą wnętrz oraz architekturą krajobrazu. W jej por folio zawodowym mieszczą się wystawy i pokazy w znanych krakowskich ośrodkach kultury i sztuki. Jak sama o sobie mówi,  jest: kreatywna, wesoła, punktualna, otwarta, zaangażowana oraz lojalna. Paulina lubi pracę twórczą, uczyć się, grafikę warsztatową, dobry komiks. Ponadto interesuję ją kultura i sztuka Japonii.


Marcin Wierzchowski a.k.a FRM – art director, designer, rysownik, autor murali. współtwórca wielu multimedialnych projektów takich jak: Gra Szeptów czy Kosy Wojny

Roman Bemben a.k.a Romo79 - fotograf freelancer, designer, rysownik komiksów i concept artist. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie zajmuje się tatuażem 

Agata Gaj - absolwentka Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Kilka lat temu założyła Make Your Own Rainbow - własną działalność artystyczną. Własnoręcznie tworzy unikatową biżuterię w niesamowitym klimacie. Można by rzec, że każdy jej wyrób to małe dzieło sztuki. Kopiują ją, proponują masówkę ale Aga się nie ugina, robi swoje i robi to świetnie

Agata Dębicka - grafik freelancer. Zajmuje się grafiką, ilustracją i dizajnem. Założycielka bloga Piksele

Mikołaj Rejs - arty­sta zaj­mu­ją­cy się street artem. Tematyka two­rzo­nych przez niego prac skupia się wokół mitów i legend. Z wykształcenia fotograf. Jego prace powstają prze­waż­nie w prze­strze­niach post­in­du­strial­nych. Uczestnik licz­nych imprez graf­fiti i street artu (m. in. Meetings of Styles). Współtworzył pro­jekty arty­styczne i edu­ka­cyjne (Dzień ze sztuką)

Łukasz Lenda - rysownik, filmowiec, autor murali. Stworzył wiele ilustracji do książek. Zaprojektował mural: "1977". To jego kolejne dzieło w Nowej Hucie, po muralu na budynku Nowohuckiego Centrum Kultury.

} }