Strona główna Fora Biznes i finanse Zastanawiam się czy można wygrać z bankiem o kredyt frankowy

Wyświetlanie 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #1207
    Stracony
    Gość

    Znacie kogoś, komu się to udało zrobić?

    #1210
    Patrick
    Gość

    Osobiście nie znam, bo nie zajmuje się tym tematem.

    #1212
    Herb
    Gość

    Brat wygrał, ale czekał chyba z dwa lata.

    #1214
    Otto
    Gość

    Tutaj https://wygrywamyzbankami.pl/wygrane-sprawy/ można sprawdzić wygrane sprawy.

    #1216
    Miguel
    Gość

    Byłem tam i widać, że jak się jest specjalistom to można wygrać.

    #1218
    Aron
    Gość

    Wygrana jest możliwa, ale trzeba pieniędzy i cierpliwości.

    #1220
    Antoine
    Gość

    Potwierdzam kilka lat trzeba czekać.

    #1222
    Dylan
    Gość

    Mnie się udało wygrać i zyskałem na tym dużo.

    #1224
    Maciek
    Gość

    Mnie pieniądze i satysfakcja zrekompensowały ten cały czas.

    #1226
    MarianM
    Gość

    Potwierdzam radość z wygranej nie ma końca.

    #1228
    Nick
    Gość

    Wygranie z bankiem to jak wygrana na loterii.

    #1230
    Zorba
    Gość

    Zgadzam się.

    #1232
    Fredu3
    Gość

    Polecam korzystać z pomocy kancelarii, bo można wygrać.

    #1421
    quantumDiver7
    Uczestnik

    Aktualnie na sprawę w sądzie trzeba odczekać swoją kolej, z tego co wiem to już banki szykują ugody dzięki czemu nie będziemy musieli zakładać sprawy. Radzę jednak zgłosić się wcześniej do specjalistów od pomocy dla frankowiczów. Ja osobiście polecam kancelarię z Wrocławia https://frankowakancelaria.pl/

Wyświetlanie 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14 w sumie)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.